Fumigacja więźby dachowej budynku w Borne Sulinowo – sierpień 2019r.

W miesiącu sierpniu przeprowadzona została przez firmę DREVPOL fumigacja więźby dachowej budynku położonego w miejscowości Borne Sulinowo. Wykonawca obiektu zaniepokojony śladami porażenia drewna przez (jak sądził) korniki zlecił DREVPOL wykonanie profesjonalnego zabiegu fumigacji.

Firma MM Prestż s.c. jest wykonawcą nowoczesnych budynków o wysokim standardzie. W trakcie prac budowlano-wykończeniowych w obiekcie położonym w miejscowości Borne Sulinowo pracownicy firmy zauważyli ślady porażenie drewna konstrukcyjnego więźby dachowej przez korniki. Po analizie okazało się że to spuszczel pospolity. MMPrestiż s.c. w trosce o najwyższą jakość sprzedawanych budynków zleciła wykonanie zabiegu profesjonalnej fumigacji.

DREVPOL w miesiącu sierpniu po analizie obiektu przystąpił do realizacji i standardowo wykonał pełne uszczelnienie dachu obiektu oraz przeprowadził zabieg fumigacji.

 

Fumigacja budynku z porażoną przez szkodniki drewna więźbą dachową – przykład całkowitego doszczelnienia dachu/poddasza obiektu