Przykładowe Referencje

Przykładowe Opinie

Zamówiłam gazowanie domu, bo szukając w internecie informacji jak zwalczyć korniki, okazało się że szkodnik którego mam w domu to spuszczel pospolity zwalczanie którego nie jest prostą sprawą i potrzebne będzie gazowanie domu. Miałam dosyć ciągłego chrobotania w sypialni na piętrze i zamówiłam zabieg w firmie Drevpol. Technicy z DREVPOL-u zapakowali dom w folię i zagazowali, potem odwietrzyli i wyozonowali. Problem jest rozwiązany. Jestem usatysfakcjonowana, że fumigacja okazała się skuteczna i że wybrałam Drevpol, bo widać było profesjonalizm w wykonywaniu kolejnych czynności i wszystko odbyło się tak jak wcześniej to było przedstawione, gdy pytałam jak przebiega fumigacja domu.

Ania (Starogard Gdański)

Latem stwierdziłem, że mam korniki w domu (dom jest z bala) i zastanawiałęm się jak usunąć korniki z drewna samemu. Testowałem jeden preparat na korniki za drugim, a nawet podgrzewałem drewno grzałkami. Ciągle jednak kornik w domu był i problem jak usunąć korniki z drewna pozostawał. Przystąpiłem do szukania fachowej porady i rozmawiałem z róznymi fachowacami od drewna i cieślami, a na koniec z leśniczym który wyjaśnił mi, że to spuszczel pospolity zjada mi dom oraz żebym poszukał specjalistów, żeby zrobić gazowanie domu bo jedyny sposób jak pozbyć się kornika. Zacząłem szukać specjalistów i jedną z firmą do której zadzwoniłem był właśnie Drevpol. Człowiek, który udzielał mi informacji był tak prefesjonalny w każdym szczególe i miał taką ogromną wiedzę, że mnie do siebie przekonał w 100%. Ostatecznie zdecydwałem się na zabieg łączony tj. fumigacja domu i impregnacja ścian na zewnątrz domu preparatem xilix gel. Jestem bardzo zadwolony z usługi i polecam Drevpol, bo zrobili zabiegi z zaangażowaniem i skutecznie.

Andrzej (Wrocław)

Po tym jak znalazłem korniki w murłacie i kilku belkach zacząłem szukać informacji jak pozbyć się korników i czy jest jakiś dobry środek na korniki. Natrafiłem na stronę internetową DREVPOLu i zidentyfikowałem kornika, że to spuszczel pospolity. Zamówiłem żelowanie preparatem xilix gel na całą więźbę. Fachowe doradztwo i wykonanie.

Tadeusz (Płock okolice)

Znalazłem u siebie w domu robaki w drewnie, które jak się okazało nazywają się kołatek domowy zwalczanie zleciłem firmie Drevpol. Drevpol wykonał gazowanie dachu i jednego piętra oraz impregnację części poddasza środkiem Xilx Gel. Obydwa zabiegi wykonano sprawnie, szkodnik został zlikwidowany, mogę śmiało polecić Drevpol bo byłem profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Janusz (Nowy Sącz okolice)

Gdy stwierdziłem, że mam szkodniki drewna w domu i poczytałem że najlepsza będzie fumigacja domu to zacząłem szukać profesjonalistów do wykonania zabiegu. Sprawę miałem o tyle ułatwioną, że niedaleko mnie firma DREVPOL robiła gazowanie kościoła, więc po zasięgnięciu opinii u proboszcza że fumigacja kościoła była skuteczna, zleciłem zwalczanie szkodników drewna tej firmie. Polecam DREVPOL, bo u mnie też wykonali zabieg bezpiecznie i skutecznie, przy tym pracownicy są bardzo uprzejmi i mają wysoki poziom kultury osobistej.

Rafał (Poznań)

W nowym domu drewnianym, oddanym pod klucz znalazłem otwory i wysypującą się mączkę drzewną. Zrobiłem ekspertyzę u Profesora entomologa i okazało się że mam spuszczela pospolitego w nowym domu. Profesor polecił gazowanie całego domu. Drevpol znalazłem w Internecie. Zdecydowałem się wybrać firmę gdyż osoba która odebrała telefon niezwykle dobrze zna się na zagadnieniu i spokojnie wytłumaczyła mi wszystko krok po kroku z najmniejszymi detalami. Technicy którzy przyjechali wykonać zabieg tylko utwierdzili mnie w opinii że trafiłem na prawdziwych fachowców. Fumigacja całego domu była niezwykle dobrze zorganizowana i skuteczna. Szczerze polecam Drevpol.

Krzysiek (Cieszyn okolice)

Firma DREVPOL wykonywała dla nas gazowanie korników cena po negocjacjach do zaakceptowania a mieliśmy do nich kontakt od sąsiedniej wspólnoty mieszkaniowej. Polecam bo sprawna ekipa szybko nam zagazowała dom potem odwietrzyli i ozonowali. Na koniec wykonali impregnację. Terminowo bez najmniejszych opóźnień i dokładnie.

Tomek (Koszalin)

Mam praktycznie nowy dom (1,5 roku) i odkrycie faktu że belki niszczy mi spuszczel pospolity było szokiem. Szkodniki drewna w domu - w nowym domu !! W interencie po hasłach spuszczel pospolity zwalczanie, spuszczel pospolity jak się pozbyć i w ogóle spuszczel pospolity znalazłem informacje że trzeba zrobić gazowanie domu, które wiąże się z opuszczeniem domu na jakiś czas, co było dla mnie niemożliwe bo pracuję w domu. Moje szczęscie że zadzwoniłem do DREVPOL, bo w moim przypadku odradzono mi gazowanie domu i zalecono żeby zastosować preparat xilix żel. Trochę musiałem poczekać na zabieg, ale wyszło taniej i nie trzeba było opuszczać domu. Mogę śmiało polecić Drevpol, gdyż nadzorowałem prace i stwierdziłem, że pracują starannie, mają dużą praktykę i nowowczesny sprzętu a środek xilix żel to super sprawa, bo mam gwarancję na 10 lat.

Krzysztof (Lębork)

Zleciłem firmie DREVPOL oczyszczenie i zaimpregnowanie belek ozdobnych na piętrze, krokwi, belek w konstrukcji na dachu. Zastosowano preparat Xilix Żel. Ekipa w 1 dzień wykonała zlecenie. Jestem zadowolony i polecam.

Marek (Gdańsk)

Liczne otwory w drewnie na poddaszu i w belkach na piętrze zmusiły mnie do zwrócenia się do firmy Drevpol o analizę. Okazało się, że jest u mnie spuszczel domowy na poddaszu i w belkach ozdobnych. Wybrałam wykonanie fumigacji dachu/poddasza. Zabieg wykonano w dbały sposób o dom i co najważniejsze zlikwidowano te szkodniki. Uprzejma obsługa to ogromny atut Drevpol.

Kasia (Rybnik)

Kolega zidentyfikował, że mam szkodniki drewna w domu. Analiza przez firmę potwierdziła to. Fumigacja domu i garażu została wykonana przez DREVPOL. Polecam firmę bo wykonanie skuteczne, profesjonalne, terminowe.

Marcin (Kraków okolice)

Gdy stwierdziłem, że mam szkodniki drewna w domu i poczytałem że najlepsza będzie fumigacja domu to zacząłem szukać profesjonalistów do wykonania zabiegu. Sprawę miałem o tyle ułatwioną, że niedaleko mnie firma DREVPOL robiła gazowanie kościoła, więc po zasięgnięciu opinii u proboszcza że fumigacja kościoła była skuteczna, zleciłem zwalczanie szkodników drewna tej firmie. Polecam DREVPOL, bo u mnie też wykonali zabieg bezpiecznie i skutecznie, przy tym pracownicy są bardzo uprzejmi i mają wysoki poziom kultury osobistej.

Rafał (Poznań)

Po zakupie domu rozbudowywałem poddasze i cieśla powiedział, że w belkach jest spuszczel. Znalazłem Drevpol w Internecie. Zamówiłem analizę. Po analizie potwierdzono, że najlepiej zrobić gazowanie dachu. Drevpol wykonał zabieg, prace wykonano na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy.

Sebastian (Rabka okolice)

Mam dom drewniany z dużą ilością drewna w środku. Okazało się że jest zaatakowany przez kołatka domowego i spuszczela. Zleciłem fumigację firmie Drevpol – kontakt z polecenia. Trochę była sensacja wśród sąsiadów jak cały dom po czubek zniknął pod folią, ale efekt jest bo robaki w drewnie zlikwidowano.

Grzegorz (Grodzisk Mazowiecki)

Odkryliśmy po 8 latach od zamieszkania w naszym domu ze na poddaszu jest spuszczel jak wytępić szkodnika nie wiedzieliśmy wiec poprosiliśmy o analizę fachowców z firmy Drevpol. Sprawa okazała się poważna, musieliśmy najpierw wymienić 2 elementy konstrukcyjne, a potem zrobiliśmy fumigacje dachu gazem i impregnacje dostępnej częściowo konstrukcji dachu Xilix żelem. Zabieg okazał się skuteczny, obsługa Drevpolu uprzejma przed, w trakcie i po zabiegu – bardzo duży plus.

Aga i Mateusz (Józefów)

Polecam firmę Drevpol która wykonywała u mnie zwalczanie szkodników drewna. Wykonano uszczelnienie dachu domu i zagazowano dach. Po 8 dniach zakończono prace. Preparatem xilix gel zabezpieczono podbitki i taras. Fumigacja domu przyniosła efekt. Fachowa i uprzejma obsługa klienta.

Martyna (Lubartów)

Wyszukiwaliśmy fachowców, aby ustalić jak wytępić robaki w drewnie. Doczytaliśmy w Internecie, że prawdopodobnie czeka nas fumigacja domu. Trafiliśmy też na stronę Drevpolu. Imponująca fumigacja kościołów zrobiła na nas wrażenie. Po kontakcie z technikiem byliśmy już pewni, że musimy zrobić fumigację i że chcemy aby to wykonali ludzie z Drevpolu. Uprzejma rozmowa, bardzo dużo wiedzy, fachowe uwagi. Wszystkie prace przebiegły pomyślnie, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Irmina i Artur (Sochaczew)

Drevpol wykonywał dla mnie impregnację oraz zwalczanie szkodników w drewnie na poddaszu. Uprzejmi pracownicy, profesjonalny sprzęt, porządnie kilka razy nakładali preparat xilix żel. Oceniam pozytywnie.

Bogdan (Mińsk Mazowiecki okolice)

W czasie remontu domu odkryłem że mam w domu korniki zwalczanie których zdecydowałem się powierzyć firmie DREVPOL. Najpierw poprosiłem o analizę aby dowiedzieć się jaka będzie cena za gazowanie korników ewentualnie jak pozbyć się kornika w inny sposób. Po analizie przedstawiono mi 2 sposoby jak wytępić korniki. Wybrałem zwalczanie szkodnika i impregnację drewna przy użyciu środka xilix gel. Technicy z DREVPOL dokładnie zeszlifowali zniszczone drewno i dokładnie wykonali natryski. Kornik w domu został zlikwidowany. Drevpol jest godny polecenia.

Kamil (Łomianki k. Warszawy)

Mamy bardzo duży dom w którym pojawiły się szkodniki drewna. Ustaliliśmy ze potrzeba jest fumigacja. Nie mogliśmy znaleźć nigdzie w internecie cennika fumigacji ani nawet czegoś w rodzaju fumigacja domu cena koszt gazowania itp. W drevpolu zrobiliśmy analizę i wytłumaczono nam jak dużo czynników wpływa na koszt fumigacja ze wycena jest indywidualna a ostatecznie cena za usługę była satysfakcjonująca biorąc pod uwagę że mamy bardzo, bardzo duży dom. Na pochwale zasługuje organizacja pracy i punktualność firmy.

Iwona i Andrzej (Warszawa)

W moim domu Drevpol przeprowadził zwalczanie spuszczela pospolitego którego miałem w belkach i krokwiach. Starannie zabezpieczono meble i sprzęt na poddaszu przed zabiegiem. Użyto środka na korniki xilx gel. Całość wykonana profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Magda (Ostrołęka)

W naszym kilkuletnim domu z bala zuważyliśmy otwory, wysypujący się proszek i zwróciliśmy się do drevpol z zapytaniem jak usunąć korniki z drewna. Po ustaleniu, że korniki w domu, to nie korniki tylko spuszczele i przedstawieniu możliwych scenariuszy, wybraliśmy gazowanie całego domu i impregnację poddasza. Zabieg był kosztowny ale skutecznie zlikwidowano szkodniki w drewnie.

Robert i Kamila (Olsztyn okolice)

Mam bardzo duży i oryginalny dom z bala (z istotnymi elementami z kamienia) w którym zagnieździły się korniki. Szukałem najlepszego sposobu jak pozbyć się korników. W końcu ustaliłem, że będzie to gazownie całego domu. Do wyboru firmy Drevpol przekonały mnie ich imponujące doświadczenie i różnorodne realizacje, w tym szczególnie fumigacja kościołów. Dokładnie wypytałem się o sposób uszczelniania domu oraz przebieg zabiegu i ich "technologia DREVPOL" najbardziej mi odpowiadała spośród tego co zweryfikowałem na rynku. W trakcie uszczelniania technicy żartowali, że mam dom duży jak kościół, ale widać było ogromną wprawę i doświadczenie firmy na każdym etapie prac. Fumigacja domu zakończyła się impregnacją drewna, którą uznałem za potrzebną do zabezpieczenia z uwagi na ilość świeżego drewna i bliskość lasu. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Drevpol i polecam wszystkim właścicielom bardzo dużych domów z bala, którzy oczekują fachowości i staranności w wykonaniu.

Piotr (Łowicz)

Polecam drevpol i polecam xillix gel. Mając poddasze w remoncie przed zabudową odkryłem korniki w domu. Szukałem info jaki jest najlepszy preparat na kornika, a potem gdzie kupić xilix gel i znalazłem stronę drevpol. Podobało mi sie że nie było lania wody na stronie ani w rozmowie jak zadzwoniłem. Konkretna decyzja i drevpol był u mnie na strychu. Przedstawili plan działania precyzyjnie więc zaakceptowałem i zleciłem realizację. Jestem po zabiegu - prace wykonali naprawdę sprawnie i precyzyjnie - więc polecam.

Dominik (Opole)

Zbudowałam duży dom z bala. Dom ma 6 lat i od samego początku coś skrobało w pokoju sypialnym nad łóżkiem. Myślałam że to mysz albo że drewno pracuje ale nagle pojawiło się kilkanaście otworów w różnych miejscach domu, wysypująca się mączka i pojawiły się czarne chrząszcze - okazało się że to szkodniki drewna. Próbowałam jakiś czas na własną rękę przeprowadzić działania preparatami ale szwagier leśnik potwierdził to spuszczel pospolity i że to strata czasu, bo jedyne co pomoże na skuteczne zwalczanie spuszczela to gazowanie domu. Wyszukaliśmy firmę Drevpol, która miała dużo dobrych opinii. Ustalono, że w moim przypadku najlepsza będzie właśnie fumigacja domu z uwagi na grubość bala (50cm) i zabudowę. Wykonanie tej fumigacji było imponująco sprawne. Skończyło się chrupanie i paradowanie chrząszczy w moim domu. Technicy z Drevpol okazali się porządnymi fachowcami.

Ewa (Sanok okolice)

Mamy 4 letni dom w którym w trakcie prac wykończeniowych na piętrze pojawił się robak z czułkami. Sprawdziliśmy w Google i wyglądało to jak spuszczel pospolity. Mąż wszedł na poddasze i okazało się mamy jakieś otwory, coś się sypie i znalazł nawet obrzydliwą larwę. Byliśmy w szoku bo to przecież nowy dom a tu jak się okazało szkodniki drewna. Po przeczytaniu chyba wszystkich możliwych informacji w internecie uznaliśmy że najlepiej jest zrobić fumigację domu. Więc przystąpiliśmy do wyszukania fachowców. Chcieliśmy mieć kogoś komunikatywnego - bo z fachowcami dogadać się łatwo nie jest, co przerabialiśmy przy budowie domu i z doświadczeniem - bo nie chciałam eksperymentów na domu tylko skutecznego i pewnego zabiegu przez ludzi, którzy wiedza co robią. Wybraliśmy ostatecznie Drevpol i jestem bardzo zadowolona.  Polecam wszystkim, bo doświadczenie ogromne i to się widzi jak pracowali, skuteczność i komunikacja super.

Robert i Justyna (Jasło)