Przykładowe Referencje

Przykładowe Opinie

Kupiłem dom i okazało się że mam szkodniki drewna. Najpierw myślałam że to korniki ale fachowcy z dwóch firm potwierdzili że to szkodniki drewna. Początkowo miałam zamiar robić impregnacje więźby dachowej preparatem i praktycznie już zleciłam jednej z tych firm prace ale coś mnie tknęło żeby jeszcze do DREVPOLu zadzwonić. I całe szczęście bo w DREVPOL przeprowadzili krótki wywiad po którym od razu wskazano różne scenariusze oraz co ich zdaniem należy zrobić i ilość profesjonalnej wiedzy którą otrzymałam doprowadziła mnie do konkluzji że w dwóch poprzednich firmach ludzie kompletnie nie wiedzą co mówią i się nie znają. Namawiano mnie do żelowania drewna podczas gdy drewno więźby dachowej jest w 80% zabudowane. Ostatecznie zleciłam wykonanie fumigacji przez DREVPOL. Zabieg trwał 9 dni i wymagał wyprowadzki ale wszystko było naprawdę fachowo przeprowadzone. Jestem zadowolona z wyboru i ciszy w domu (nic nie skrobie i nic się nie wysypuje). Dla DREVPOL ogromny szacunek bo wszystko mi wyjaśnili bez żadnego namawiania. Profesjonalnie wskazując różne opcje i plusy i minusy każdej opcji. Wykonanie fumigacji i wiedzę oceniam bardzo wysoko.

Katarzyna (Nowogard okolice)

Zamówiłam gazowanie domu, bo szukając w internecie informacji jak zwalczyć korniki, okazało się że szkodnik którego mam w domu to spuszczel pospolity zwalczanie którego nie jest prostą sprawą i potrzebne będzie gazowanie domu. Miałam dosyć ciągłego chrobotania w sypialni na piętrze i zamówiłam zabieg w firmie Drevpol. Technicy z DREVPOL-u zapakowali dom w folię i zagazowali, potem odwietrzyli i wyozonowali. Problem jest rozwiązany. Jestem usatysfakcjonowana, że fumigacja okazała się skuteczna i że wybrałam Drevpol, bo widać było profesjonalizm w wykonywaniu kolejnych czynności i wszystko odbyło się tak jak wcześniej to było przedstawione, gdy pytałam jak przebiega fumigacja domu.

Ania (Starogard Gdański)

Gdy stwiedziłem, że mam szkodniki drewna w domu i poczytałem że najlepsza będzie fumigacja domu to zacząłem szukać profesjonalistów do wykonania zabiegu. Sprawę miałem o tyle ułatwioną, że niedaleko mnie firma DREVPOL robiła gazowanie kościoła, więc po zasięgnięciu opinii u proboszcza że fumigacja kościoła była skuteczna, zleciłem zwalczanie szkodników drewna tej firmie. Polecam DREVPOL, bo u mnie też wykonali zabieg bezpiecznie i skutecznie, przy tym pracownicy są bardzo uprzejmi i mają wysoki poziom kultury osobistej.

Rafał (Poznań)

Latem zauważyłem, że mam korniki w domu (dom jest z bala) i zastanawiałęm się jak usunąć korniki z drewna samemu. Testowałem jeden preparat na korniki za drugim, a nawet podgrzewałem drewno grzałkami. Ciągle jednak kornik w domu był i problem jak usunąć korniki z drewna pozostawał. Przystąpiłem do szukania fachowej porady i rozmawiałem z róznymi fachowacami od drewna i cieślami, a na koniec z leśniczym który wyjaśnił mi, że to spuszczel pospolity zjada mi dom oraz żebym poszukał specjalistów, żeby zrobić gazowanie domu bo jedyny sposób jak pozbyć się kornika. Zacząłem szukać specjalistów i jedną z firmą do której zadzwoniłem był właśnie Drevpol. Człowiek, który udzielał mi informacji był tak prefesjonalny w każdym szczególe i miał taką ogromną wiedzę, że mnie do siebie przekonał w 100%. Ostatecznie zdecydwałem się na zabieg łączony tj. fumigacja domu i impregnacja ścian na zewnątrz domu preparatem xilix gel. Jestem bardzo zadwolony z usługi i polecam Drevpol, bo zrobili zabiegi z zaangażowaniem i skutecznie.

Andrzej (Wrocław)

Liczne otwory w drewnie na poddaszu i w belkach na piętrze zmusiły mnie do zwrócenia się do firmy Drevpol o analizę. Okazało się, że jest u mnie spuszczel domowy na poddaszu i w belkach ozdobnych. Wybrałam wykonanie fumigacji dachu/poddasza. Zabieg wykonano w dbały sposób o dom i co najważniejsze zlikwidowano te szkodniki. Uprzejma obsługa to ogromny atut Drevpol.

Kasia (Rybnik)

Zakupiliśmy dom w stylu pałacyk/dworek nowocześnie wykończony. Mimo dużych nakładów okazało się że jest wada w postaci szkodników drewna a konkretnie obecności spuszczela pospolitego. Dom jest nowy więc nie spodziewaliśmy się szkodników drewna. W sumie gdyby nie skrobanie w słupie w sypialni to byśmy tego nie zauważyli ale zaniepokojeni skrobaniem poprosiliśmy fachowców z Drevpol o analizę. Sam dostęp do więźby jest niezwykle utrudniony  trzeba było się wczołgiwać na plecach żeby coś zobaczyć ale technicy z Drevpol zrobili to solidnie i przejrzeli całe drewno dzięki czemu wykryliśmy obecność spuszczela w różnych miejscach konstrukcyjnych dachu. W wyniku analizy stwierdzono że tylko fumigacja domu gwarantuje zlikwidowanie wszystkich ognisk w których jest spuszczel.  Podsumowując zabieg jest sporym utrudnieniem w codziennym życiu bo trzeba  się wyprowadzić z domu na 10 dni, ale sama fumigacja domu przeprowadzono została przez Drevpol profesjonalnie i skutecznie

Łukasz i Karolina (Milanówek k. Warszawy)

Po tym jak znalazłem korniki w murłacie i kilku belkach zacząłem szukać informacji jak pozbyć się korników i czy jest jakiś dobry środek na korniki. Natrafiłem na stronę internetową DREVPOLu i zidentyfikowałem kornika, że to spuszczel pospolity. Zamówiłem żelowanie preparatem xilix gel na całą więźbę. Fachowe doradztwo i wykonanie.

Tadeusz (Płock)

Firma DREVPOL wykonywała dla nas gazowanie korników cena po negocjacjach do zaakceptowania a mieliśmy do nich kontakt od sąsiedniej wspólnoty mieszkaniowej. Polecam bo sprawna ekipa szybko nam zagazowała dom potem odwietrzyli i ozonowali. Na koniec wykonali impregnację. Terminowo bez najmniejszych opóźnień i dokładnie.

Tomek (Koszalin)

Mam praktycznie nowy dom (1,5 roku) i odkrycie faktu że belki niszczy mi spuszczel pospolity było szokiem. Szkodniki drewna w domu - w nowym domu !! W interencie po hasłach spuszczel pospolity zwalczanie, spuszczel pospolity jak się pozbyć i w ogóle spuszczel pospolity znalazłem informacje że trzeba zrobić gazowanie domu, które wiąże się z opuszczeniem domu na jakiś czas, co było dla mnie niemożliwe bo pracuję w domu. Moje szczęscie że zadzwoniłem do DREVPOL, bo w moim przypadku odradzono mi gazowanie domu i zalecono żeby zastosować preparat xilix żel. Trochę musiałem poczekać na zabieg, ale wyszło taniej i nie trzeba było opuszczać domu. Mogę śmiało polecić Drevpol, gdyż nadzorowałem prace i stwierdziłem, że pracują starannie, mają dużą praktykę i nowoczesny sprzęt a środek xilix żel to super sprawa.

Krzysztof (Lębork)

Pech chciał że kupiliśmy dom ze szkodnikami. Zamówiliśmy analizę w Drevpol i technicy potwierdzili nasze przypuszczenia że spuszczel pospolity jest już kilka lat. Kupujący nie był uprzejmy poinformować nas ze jest w domu spuszczel pospolity z którym próbował walczyć jakimiś preparatami, a jak sobie nie poradził to zabudował najbardziej zniszczone drewno. Dopiero analiza Drevpol skłoniła go do "szczerości". Dzięki przygotowanej analizie Drevpol udało nam się z były włascielem jednak dogadać w sprawie kosztów i zleciliśmy fumigację domu. Wszystkie prace składające sie na gazowanie domu  przebiegły pomyślnie i skutecznie pozbyliśmy się spuszczela. Polecamy Drevpol za profesjonalną analizę, wsparcie, fachową i skuteczną fumigację domu.

Paweł i Zuzia (Drezdenko okolice)

Polecam DREVPOL za dobrze wykonany zabieg fumigacji domu. Firma wykonała profesjonalnie wszystkie prace związane z fumigacją, a wcześniej fachowo zrobiła analizę, która mnie odpowiednio  ukierunkowała w mojej decyzji co do tego jaką metodę wybrać na zwalczanie szkodników drewna.

Dawid (Leszno)

Zleciłem firmie DREVPOL oczyszczenie i zaimpregnowanie belek ozdobnych na piętrze, krokwi, belek w konstrukcji na dachu. Zastosowano preparat Xilix Żel. Ekipa w 1 dzień wykonała zlecenie. Jestem zadowolony i polecam.

Marek (Gdańsk)

W naszym kilkuletnim domu z bala zuważyliśmy otwory, wysypujący się proszek i zwróciliśmy się do drevpol z zapytaniem jak usunąć korniki z drewna. Po ustaleniu, że korniki w domu, to nie korniki tylko spuszczele i przedstawieniu możliwych scenariuszy, wybraliśmy gazowanie całego domu i impregnację poddasza. Zabieg był kosztowny ale skutecznie zlikwidowano szkodniki w drewnie.

Robert i Kamila (Olsztyn okolice)

W moim domu Drevpol przeprowadził zwalczanie spuszczela pospolitego którego miałem w belkach i krokwiach. Starannie zabezpieczono meble i sprzęt na poddaszu przed zabiegiem. Użyto środka na korniki xilx gel. Całość wykonana profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Magda (Ostrołęka)

W związku ze stwierdzeniem szkodników drewna w domu zamówiłam wykonanie fumigacji domu w DREVPOL. Jestem zadowolona z decyzji bo przede wszystkim dokładnie mi wyjaśniono jak to jest ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym w domu w trakcie fumigacji domu i przedstawiono rzeczowe wyjaśnienie odnośnie wielu mitów i bajań krążących zarówno w Internecie jak i w firmach które się nie specjalizują w szkodnikach drewna i fumigacji domu. Dom mam bardzo duży i wykończony w najwyższym standardzie więc szukałam firmy która się zna na rzeczy i która się zajmuje tylko szkodnikami drewna nie wszystkimi szkodnikami świata. Zabieg wykonano bardzo staranni, aby nie rzec wręcz estetycznie. Wszystko było z góry omówione i wykonane terminowo. Drevpol w 100% spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej fumigacji i z wyboru Drevpol do tego zadania.

Marta (Piła okolice)

Mam bardzo duży i oryginalny dom z bala (z istotnymi elementami z kamienia) w którym zagnieździły się korniki. Szukałem najlepszego sposobu jak pozbyć się korników. W końcu ustaliłem, że będzie to gazownie całego domu. Do wyboru firmy Drevpol przekonały mnie ich imponujące doświadczenie i różnorodne realizacje, w tym szczególnie fumigacja kościołów. Dokładnie wypytałem się o sposób uszczelniania domu oraz przebieg zabiegu i ich "technologia DREVPOL" najbardziej mi odpowiadała spośród tego co zweryfikowałem na rynku. W trakcie uszczelniania technicy żartowali, że mam dom duży jak kościół, ale widać było ogromną wprawę i doświadczenie firmy na każdym etapie prac. Fumigacja domu zakończyła się impregnacją drewna, którą uznałem za potrzebną do zabezpieczenia z uwagi na ilość świeżego drewna i bliskość lasu. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Drevpol i polecam wszystkim właścicielom bardzo dużych domów z bala, którzy oczekują fachowości i staranności w wykonaniu.

Piotr (Łowicz)

Z przerażeniem usłyszałam skrobanie i zauważyłam otwory w belkach i wychodzące robaki (fuj!)z drewna w moim domu. Po analizie firma DREVPOL potwierdziła że to spuszczel pospolity szkodnik drewna oraz że zalecona metoda na zwalczanie szkodników drewna w moim przypadku to fumigacja. W internecie opis fumigacji (gazowanie domu, fosforowodór PH3, gaz trujący, etc.) trochę mnie przeraził ale kilka rozmów i informacji od przedstawiciela Drevpol ostatecznie mnie uspokoiło (trwało to jednak z miesiąc) i utwierdziło że to najlepszy sposób na zwalczanie szkodników drewna. Samego zabiegu nie oglądałam bo wyjechałąm na wakacje (lepiej wypoczywać niż się stresować). Ale ważne że likwidacja szkodników drewna przebiegłą pomyślnie. Jestem spokojna i zadowolona.

Agnieszka (Częstochowa okolice)

Kolega zidentyfikował, że mam szkodniki drewna w domu. Analiza przez firmę potwierdziła to. Fumigacja domu i garażu została wykonana przez DREVPOL. Polecam firmę bo wykonanie skuteczne, profesjonalne, terminowe.

Marcin (Kraków)

Po zakupie domu rozbudowywałem poddasze i cieśla powiedział, że w belkach jest spuszczel. Znalazłem Drevpol w Internecie. Zamówiłem analizę. Po analizie potwierdzono, że najlepiej zrobić gazowanie dachu. Drevpol wykonał zabieg, prace wykonano na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy.

Sebastian (Rabka okolice)

Znalazłem u siebie w domu robaki w drewnie, które jak się okazało nazywają się kołatek domowy zwalczanie zleciłem firmie Drevpol. Drevpol wykonał gazowanie dachu i jednego piętra oraz impregnację części poddasza środkiem Xilx Gel. Obydwa zabiegi wykonano sprawnie, szkodnik został zlikwidowany, mogę śmiało polecić Drevpol bo byłem profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Janusz (Nowy Sącz)

W nowym domu drewnianym, oddanym pod klucz znalazłem otwory i wysypującą się mączkę drzewną. Zrobiłem ekspertyzę u Profesora entomologa i okazało się że mam spuszczela pospolitego w nowym domu. Profesor polecił gazowanie całego domu. Drevpol znalazłem w Internecie. Zdecydowałem się wybrać firmę gdyż osoba która odebrała telefon niezwykle dobrze zna się na zagadnieniu i spokojnie wytłumaczyła mi wszystko krok po kroku z najmniejszymi detalami. Technicy którzy przyjechali wykonać zabieg tylko utwierdzili mnie w opinii że trafiłem na prawdziwych fachowców. Fumigacja całego domu była niezwykle dobrze zorganizowana i skuteczna. Szczerze polecamy Drevpol.

Kamil i Marcelina (Cieszyn)

Zbudowałam duży dom z bala. Dom ma 6 lat i od samego początku coś skrobało w pokoju sypialnym nad łóżkiem. Myślałam że to mysz albo że drewno pracuje ale nagle pojawiło się kilkanaście otworów w różnych miejscach domu, wysypująca się mączka i pojawiły się czarne chrząszcze - okazało się że to szkodniki drewna. Próbowałam jakiś czas na własną rękę przeprowadzić działania preparatami ale szwagier leśnik potwierdził to spuszczel pospolity i że to strata czasu, bo jedyne co pomoże na skuteczne zwalczanie spuszczela to gazowanie domu. Wyszukaliśmy firmę Drevpol, która miała dużo dobrych opinii. Ustalono, że w moim przypadku najlepsza będzie właśnie fumigacja domu z uwagi na grubość bala (50cm) i zabudowę. Wykonanie tej fumigacji było imponująco sprawne. Skończyło się chrupanie i paradowanie chrząszczy w moim domu. Technicy z Drevpol okazali się porządnymi fachowcami.

Ewa (Sanok okolice)

Mamy 4 letni dom w którym w trakcie prac wykończeniowych na piętrze pojawił się robak z czułkami. Sprawdziliśmy w Google i wyglądało to jak spuszczel pospolity. Mąż wszedł na poddasze i okazało się mamy jakieś otwory, coś się sypie i znalazł nawet obrzydliwą larwę. Byliśmy w szoku bo to przecież nowy dom a tu jak się okazało szkodniki drewna. Po przeczytaniu chyba wszystkich możliwych informacji w internecie uznaliśmy że najlepiej jest zrobić fumigację domu. Więc przystąpiliśmy do wyszukania fachowców. Chcieliśmy mieć kogoś komunikatywnego - bo z fachowcami dogadać się łatwo nie jest, co przerabialiśmy przy budowie domu i z doświadczeniem - bo nie chciałam eksperymentów na domu tylko skutecznego i pewnego zabiegu przez ludzi, którzy wiedza co robią. Wybraliśmy ostatecznie Drevpol i jestem bardzo zadowolona.  Polecam wszystkim, bo doświadczenie ogromne i to się widzi jak pracowali, skuteczność i komunikacja super.

Robert i Justyna (Jasło)

Kupiłam sobie dom z bala do remontu na działce z moich marzeń. Na szczęście przed zakupem dekarze w czasie oglądu dachu zwrócili mi uwagę na otwory i stwierdzili że są korniki i żeby zgłosić się do specjalistów którzy robią fumigację domu. Miałam znowu szczęście że trafiłam na Drevpol bo firma lokalna zachęcała mnie - bez żądnej analizy - do robienia impregnacji na zwalczanie korników jako najlepszej metody na to jak pozbyć się korników, a Drevpol po analizie stwierdził ze fumigacja domu będzie najlepsza bo drewno jest grube, częściowo niedostępne a w kilku miejscach jest ryzyko że nie będzie można doczyścic więc preparaty nie wchodzą w grę tylko fumigacja domu w całości. Zamówiłam Drevpol do wykonania gazowania domu i jestem bardzo zadowolona. Skutecznie, w umówionych terminach, ekipa grzeczna i solidna.

Maja (Szczecinek okolice)

Taki mamy klimat w budowlance że przy budowie domu człowiek powinien się znać na wszystkim i wybierać zawsze doświadczoną i solidną ekipę. Zostawił mi wykonawca w prezencie nieokorowane drewno na więźbie i  szkodniki drewna. Znajomy cieśla stwierdził że wymieniać nie ma co bo to jest spuszczel pospolity i może być wszędzie i w tych drewnie które teraz wygląda na zdrowe. Cóż było robić poszukałem informacji jak się robi zwalczanie szkodników drewna i doszedłem do wniosku że nie ma się co bawić samemu tylko trzeba zrobić gazowanie domu przez specjalistów. Weryfikacja rynku trwała krótko, chciałem solidnych i doświadczonych ludzi i wybrałem Drevpol. Fumigacja domu to nie jest tania sprawa i na termin trochę musiałem poczekać ale było warto. Jak było ustalone tak było zrobione. Skutecznie, profesjonalnie, z czystym sumieniem polecam.

Seweryn (Nowa Sól okolice)

Po niecałych 5 latach od wybudowania domu żona zauważyła że wysypuje się jakby mąka na poddaszu z drewna i z pod zabudowy, które co jakiś czas cyklicznie sprzątała. Po odkręceniu płyt okazało się że mam liczne otwory i zniszczone drewno. Pierwotnie sądziliśmy że mamy korniki w domu. Z pewnym zaskoczeniem że w nowym domu jest kornik szukaliśmy informacji jak pozbyć się korników i jaki jest najlepszy sposób na zwalczanie korników. Przy okazji tych poszukiwań okazało się że to nie kornik ale spuszczel pospolity szkodnik drewna. Po licznych rozmowach zamówiliśmy w Drevpol przyjazd techników i analizę kosztową. Okazało się że mamy zaatakowane także drewnianą altanę i taras na zewnątrz domu. Wskazano nam że fumigacja domu i fumigacja altany będzie najlepszym sposobem na zwalczanie spuszczela. Nie czekając zleciliśmy Drevpol aby wykonać jak najpilniej gazowanie domu, bo nie dosyć że te robale niszczą drewno to sam fakt ich obecności w nowym domu nas irytował. Fumigacja domu, tarasu i altany trwałą 11 dni. wszystko było popakowane w folię gazoszczelną. Pozytywnie oceniam prace firmy Drepvol, zabieg okazał się skuteczny i wszystko było pod kontrolą.

Kryspin i Inga (Legnica)

Polecam drevpol i polecam xillix gel. Mając poddasze w remoncie przed zabudową odkryłem korniki w domu. Szukałem info jaki jest najlepszy preparat na kornika, a potem gdzie kupić xilix gel i znalazłem stronę drevpol. Podobało mi sie że nie było lania wody na stronie ani w rozmowie jak zadzwoniłem. Konkretna decyzja i drevpol był u mnie na strychu. Przedstawili plan działania precyzyjnie więc zaakceptowałem i zleciłem realizację. Jestem po zabiegu - prace wykonali naprawdę sprawnie i precyzyjnie - więc polecam.

Dominik (Opole)

Mam dom drewniany z dużą ilością drewna w środku. Okazało się że jest zaatakowany przez kołatka domowego i spuszczela. Zleciłem fumigację firmie Drevpol – kontakt z polecenia. Trochę była sensacja wśród sąsiadów jak cały dom po czubek zniknął pod folią, ale efekt jest bo robaki w drewnie zlikwidowano.

Grzegorz (Grodzisk Mazowiecki)

Odkryliśmy po 8 latach od zamieszkania w naszym domu ze na poddaszu jest spuszczel jak wytępić szkodnika nie wiedzieliśmy wiec poprosiliśmy o analizę fachowców z firmy Drevpol. Sprawa okazała się poważna, musieliśmy najpierw wymienić 2 elementy konstrukcyjne, a potem zrobiliśmy fumigacje dachu gazem i impregnacje dostępnej częściowo konstrukcji dachu Xilix żelem. Zabieg okazał się skuteczny, obsługa Drevpolu uprzejma przed, w trakcie i po zabiegu – bardzo duży plus.

Aga i Mateusz (Józefów k. Warszawy)

Polecam firmę Drevpol która wykonywała u mnie zwalczanie szkodników drewna. Wykonano uszczelnienie dachu domu i zagazowano dach. Po 8 dniach zakończono prace. Preparatem xilix gel zabezpieczono podbitki i taras. Fumigacja domu przyniosła efekt. Fachowa i uprzejma obsługa klienta.

Martyna (Lubartów)

Drevpol wykonywał dla mnie impregnację oraz zwalczanie szkodników w drewnie na poddaszu. Uprzejmi pracownicy, profesjonalny sprzęt, porządnie kilka razy nakładali preparat xilix żel. Oceniam pozytywnie.

Bogdan (Mińsk Mazowiecki)

W czasie remontu domu odkryłem że mam w domu korniki zwalczanie których zdecydowałem się powierzyć firmie DREVPOL. Najpierw poprosiłem o analizę aby dowiedzieć się jaka będzie cena za gazowanie korników ewentualnie jak pozbyć się kornika w inny sposób. Po analizie przedstawiono mi 2 sposoby jak wytępić korniki. Wybrałem zwalczanie szkodnika i impregnację drewna przy użyciu środka xilix gel. Technicy z DREVPOL dokładnie zeszlifowali zniszczone drewno i dokładnie wykonali natryski. Kornik w domu został zlikwidowany. Drevpol jest godny polecenia.

Kamil (Łomianki k. Warszawy)

Mamy bardzo duży dom w którym pojawiły się szkodniki drewna. Ustaliliśmy ze potrzeba jest fumigacja. Nie mogliśmy znaleźć nigdzie w internecie cennika fumigacji ani nawet czegoś w rodzaju fumigacja domu cena koszt gazowania itp. W drevpolu zrobiliśmy analizę i wytłumaczono nam jak dużo czynników wpływa na koszt fumigacja ze wycena jest indywidualna a ostatecznie cena za usługę była satysfakcjonująca biorąc pod uwagę że mamy bardzo, bardzo duży dom. Na pochwale zasługuje organizacja pracy i punktualność firmy.

Iwona i Andrzej (Warszawa)

Nasz drugi dom i nasze drugie szkodniki drewna. Wydawało się że skoro tym razem zamówiliśmy w tartaku drewno impregnowane to będzie wszystko ok. A jednak razem z impregnowanym drewnem dostaliśmy szkodniki drewna. Spuszczela pospolitego. Podobnie jak poprzednio zrobiliśmy fumigację domu. wiedzieliśmy że to najskuteczniejsza metoda. Tym razem wybraliśmy Drevpol bo ich technologia pracy i doświadczenie jest na zupełnie nieporównywalnym poziomie niż firmy która nam to kiedyś robiła. Nowoczesność, fachowość, terminowość. Bardzo polecamy Drevpol.

Natalia i Kacper (Radom)

Więźba dachowa ma 16 lat i pojawiły się oznaki zniszczenia przez szkodniki drewna. Poczytałem w internecie ze preparaty nie pomogą z resztą sam trochę próbowałem wstrzykiwać w otwory ale wracały po jakimś czasie. Więc zdecydowałem że trzeba zrobić gazowanie domu żeby się dach w końcu nie zawalił człowiekowi na głowę. Natrafiłem na Drevpol w internecie i podpasowało mi jak to jak robią na jakich zasadach więc zamówiłem ich.  Fumigacja domu w sumie trwała 9 dni. Byłem przy całej operacji uszczelniania domu, gazowania a potem jak wietrzyli i ozonowali i patrzyłem na wszystko wiec moge powiedzieć że ich polecam bo są fachowcami i są też skuteczni.

Bogdan (Wieliczka)

Miałem wrażenie że mam korniki w domu bo pojawiły się otwory w słupach podporowych na poddaszu i w murłatach i jętkach na strychu. Zacząłem oglądać drzewa na działce i nawet chciałem kilka wyciąć i dopiero specjalista z Drevpol mi uświadomił żebym tego nie robił oraz wskazał co trzeba zrobić. Oczywiście zleciłem wykonanie fumigacji domu bo chciałem mieć jedno podejście i wykończyć robale do końca. Dom jest niestary bo 8 letni więc szkoda nie zrobić fumigacji. Oferty na rynku różne. Ale oprócz Drevpol reszta jakimiś szczurami, myszami, czy czyszczeniem domów po zamarłych się zajmuje więc wybrałem Drevpol i jestem zadowolony. Przygotowali mnie do tego co będzie, przyjechali punktualnie co do minuty, zrobili zabieg dokładnie jak było umówione. Fachowo, starannie, życzliwie i bez pośpiechu – mogę polecić innym.

Zbigniew (Dębica okolice)

Przeprowadzaliśmy zwalczanie szkodników w drewnie najpierw sami. Potem wzieliśmy firmę z okolicy. Niestety ani tu ani tu na dłużej nie udało się zlikwidować szkodników drewna. A w końcu wzieliśmy firmę Drevpol. Tylko że wcześniej robiliśmy to preparatami a Drevpol zrobił gazowanie domu. Mieliśmy błędne informacje i dopiero od Drevpol dowiedzieliśmy się że nie robi się zabiegów na preparatach jak drewno jest w połowie zabudowane, wtedy tylko fumigacja domu wchodzi w grę. Obecnie jest po zabiegu i udało się zlikwidować szkodniki w drewnie. Polecamy DREVPOL.

Bartłomiej i Aleksandra (Sandomierz)

Prawdopodobnie drewno w naszym domu było zainfekowane kornikami od samego początku bo wysypywanie sie drewnianej mączki było chyba w sumie od nowości. Po kilku latach to już zaczęło być zauważalne i wzbudziło to niepokój że jednak korniki w domu mogą zniszczyć drewno. Posprawdzaliśmy jak pozbyć się korników i wyszło na to że dla naszego domu konieczna jest fumigacja domu. Dom mamy długi i nieregularny plus u nas są bardzo silne wiatry więc jak popatrzyliśmy w internecie że go trzeba zapakować w folię to były obawy i wiedzieliśmy że trzeba brać doświadczoną firmę. Wybraliśmy DREVPOL i to dobra decyzja bo mają setki domów na koncie i ten naszym był zrobiony bezprobelmowo. Polecamy DREVPOL za skuteczność i fachowość.

Dawid i Nina (Przemyśl)