Przykładowe Referencje

Przykładowe Opinie

Zamówiłam gazowanie domu, bo szukając w internecie informacji jak zwalczyć korniki, okazało się że szkodnik którego mam w domu to spuszczel pospolity zwalczanie którego nie jest prostą sprawą i potrzebne będzie gazowanie domu. Miałam dosyć ciągłego chrobotania w sypialni na piętrze i zamówiłam zabieg w firmie Drevpol. Technicy z DREVPOL-u zapakowali dom w folię i zagazowali, potem odwietrzyli i wyozonowali. Problem jest rozwiązany. Jestem usatysfakcjonowana, że fumigacja okazała się skuteczna i że wybrałam Drevpol, bo widać było profesjonalizm w wykonywaniu kolejnych czynności i wszystko odbyło się tak jak wcześniej to było przedstawione, gdy pytałam jak przebiega fumigacja domu.

Ania (Starogard Gdański)

Latem stwierdziłem, że mam korniki w domu (dom jest z bala) i zastanawiałęm się jak usunąć korniki z drewna samemu. Testowałem jeden preparat na korniki za drugim, a nawet podgrzewałem drewno grzałkami. Ciągle jednak kornik w domu był i problem jak usunąć korniki z drewna pozostawał. Przystąpiłem do szukania fachowej porady i rozmawiałem z róznymi fachowacami od drewna i cieślami, a na koniec z leśniczym który wyjaśnił mi, że to spuszczel pospolity zjada mi dom oraz żebym poszukał specjalistów, żeby zrobić gazowanie domu bo jedyny sposób jak pozbyć się kornika. Zacząłem szukać specjalistów i jedną z firmą do której zadzwoniłem był właśnie Drevpol. Człowiek, który udzielał mi informacji był tak prefesjonalny w każdym szczególe i miał taką ogromną wiedzę, że mnie do siebie przekonał w 100%. Ostatecznie zdecydwałem się na zabieg łączony tj. fumigacja domu i impregnacja ścian na zewnątrz domu preparatem xilix gel. Jestem bardzo zadwolony z usługi i polecam Drevpol, bo zrobili zabiegi z zaangażowaniem i skutecznie.

Andrzej (Wrocław)

Po tym jak znalazłem korniki w murłacie i kilku belkach zacząłem szukać informacji jak pozbyć się korników i czy jest jakiś dobry środek na korniki. Natrafiłem na stronę internetową DREVPOLu i zidentyfikowałem kornika, że to spuszczel pospolity. Zamówiłem żelowanie preparatem xilix gel na całą więźbę. Fachowe doradztwo i wykonanie.

Tadeusz (Płock okolice)

Znalazłem u siebie w domu robaki w drewnie, które jak się okazało nazywają się kołatek domowy zwalczanie zleciłem firmie Drevpol. Drevpol wykonał gazowanie dachu i jednego piętra oraz impregnację części poddasza środkiem Xilx Gel. Obydwa zabiegi wykonano sprawnie, szkodnik został zlikwidowany, mogę śmiało polecić Drevpol bo byłem profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Janusz (Nowy Sącz okolice)

Gdy stwierdziłem, że mam szkodniki drewna w domu i poczytałem że najlepsza będzie fumigacja domu to zacząłem szukać profesjonalistów do wykonania zabiegu. Sprawę miałem o tyle ułatwioną, że niedaleko mnie firma DREVPOL robiła gazowanie kościoła, więc po zasięgnięciu opinii u proboszcza że fumigacja kościoła była skuteczna, zleciłem zwalczanie szkodników drewna tej firmie. Polecam DREVPOL, bo u mnie też wykonali zabieg bezpiecznie i skutecznie, przy tym pracownicy są bardzo uprzejmi i mają wysoki poziom kultury osobistej.

Rafał (Poznań)

W nowym domu drewnianym, oddanym pod klucz znalazłem otwory i wysypującą się mączkę drzewną. Zrobiłem ekspertyzę u Profesora entomologa i okazało się że mam spuszczela pospolitego w nowym domu. Profesor polecił gazowanie całego domu. Drevpol znalazłem w Internecie. Zdecydowałem się wybrać firmę gdyż osoba która odebrała telefon niezwykle dobrze zna się na zagadnieniu i spokojnie wytłumaczyła mi wszystko krok po kroku z najmniejszymi detalami. Technicy którzy przyjechali wykonać zabieg tylko utwierdzili mnie w opinii że trafiłem na prawdziwych fachowców. Fumigacja całego domu była niezwykle dobrze zorganizowana i skuteczna. Szczerze polecam Drevpol.

Krzysiek (Cieszyn okolice)

Firma DREVPOL wykonywała dla nas gazowanie korników cena po negocjacjach do zaakceptowania a mieliśmy do nich kontakt od sąsiedniej wspólnoty mieszkaniowej. Polecam bo sprawna ekipa szybko nam zagazowała dom potem odwietrzyli i ozonowali. Na koniec wykonali impregnację. Terminowo bez najmniejszych opóźnień i dokładnie.

Tomek (Koszalin)

Mam praktycznie nowy dom (1,5 roku) i odkrycie faktu że belki niszczy mi spuszczel pospolity było szokiem. Szkodniki drewna w domu - w nowym domu !! W interencie po hasłach spuszczel pospolity zwalczanie, spuszczel pospolity jak się pozbyć i w ogóle spuszczel pospolity znalazłem informacje że trzeba zrobić gazowanie domu, które wiąże się z opuszczeniem domu na jakiś czas, co było dla mnie niemożliwe bo pracuję w domu. Moje szczęscie że zadzwoniłem do DREVPOL, bo w moim przypadku odradzono mi gazowanie domu i zalecono żeby zastosować preparat xilix żel. Trochę musiałem poczekać na zabieg, ale wyszło taniej i nie trzeba było opuszczać domu. Mogę śmiało polecić Drevpol, gdyż nadzorowałem prace i stwierdziłem, że pracują starannie, mają dużą praktykę i nowowczesny sprzętu a środek xilix żel to super sprawa, bo mam gwarancję na 10 lat.

Krzysztof (Lębork)

Zleciłem firmie DREVPOL oczyszczenie i zaimpregnowanie belek ozdobnych na piętrze, krokwi, belek w konstrukcji na dachu. Zastosowano preparat Xilix Żel. Ekipa w 1 dzień wykonała zlecenie. Jestem zadowolony i polecam.

Marek (Gdańsk)

Liczne otwory w drewnie na poddaszu i w belkach na piętrze zmusiły mnie do zwrócenia się do firmy Drevpol o analizę. Okazało się, że jest u mnie spuszczel domowy na poddaszu i w belkach ozdobnych. Wybrałam wykonanie fumigacji dachu/poddasza. Zabieg wykonano w dbały sposób o dom i co najważniejsze zlikwidowano te szkodniki. Uprzejma obsługa to ogromny atut Drevpol.

Kasia (Rybnik)

Kolega zidentyfikował, że mam szkodniki drewna w domu. Analiza przez firmę potwierdziła to. Fumigacja domu i garażu została wykonana przez DREVPOL. Polecam firmę bo wykonanie skuteczne, profesjonalne, terminowe.

Marcin (Kraków okolice)

Gdy stwierdziłem, że mam szkodniki drewna w domu i poczytałem że najlepsza będzie fumigacja domu to zacząłem szukać profesjonalistów do wykonania zabiegu. Sprawę miałem o tyle ułatwioną, że niedaleko mnie firma DREVPOL robiła gazowanie kościoła, więc po zasięgnięciu opinii u proboszcza że fumigacja kościoła była skuteczna, zleciłem zwalczanie szkodników drewna tej firmie. Polecam DREVPOL, bo u mnie też wykonali zabieg bezpiecznie i skutecznie, przy tym pracownicy są bardzo uprzejmi i mają wysoki poziom kultury osobistej.

Rafał (Poznań)

Po zakupie domu rozbudowywałem poddasze i cieśla powiedział, że w belkach jest spuszczel. Znalazłem Drevpol w Internecie. Zamówiłem analizę. Po analizie potwierdzono, że najlepiej zrobić gazowanie dachu. Drevpol wykonał zabieg, prace wykonano na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy.

Sebastian (Rabka okolice)

Mam dom drewniany z dużą ilością drewna w środku. Okazało się że jest zaatakowany przez kołatka domowego i spuszczela. Zleciłem fumigację firmie Drevpol – kontakt z polecenia. Trochę była sensacja wśród sąsiadów jak cały dom po czubek zniknął pod folią, ale efekt jest bo robaki w drewnie zlikwidowano.

Grzegorz (Grodzisk Mazowiecki)

Odkryliśmy po 8 latach od zamieszkania w naszym domu ze na poddaszu jest spuszczel jak wytępić szkodnika nie wiedzieliśmy wiec poprosiliśmy o analizę fachowców z firmy Drevpol. Sprawa okazała się poważna, musieliśmy najpierw wymienić 2 elementy konstrukcyjne, a potem zrobiliśmy fumigacje dachu gazem i impregnacje dostępnej częściowo konstrukcji dachu Xilix żelem. Zabieg okazał się skuteczny, obsługa Drevpolu uprzejma przed, w trakcie i po zabiegu – bardzo duży plus.

Aga i Mateusz (Józefów)

Polecam firmę Drevpol która wykonywała u mnie zwalczanie szkodników drewna. Wykonano uszczelnienie dachu domu i zagazowano dach. Po 8 dniach zakończono prace. Preparatem xilix gel zabezpieczono podbitki i taras. Fumigacja domu przyniosła efekt. Fachowa i uprzejma obsługa klienta.

Martyna (Lubartów)

Wyszukiwaliśmy fachowców, aby ustalić jak wytępić robaki w drewnie. Doczytaliśmy w Internecie, że prawdopodobnie czeka nas fumigacja domu. Trafiliśmy też na stronę Drevpolu. Imponująca fumigacja kościołów zrobiła na nas wrażenie. Po kontakcie z technikiem byliśmy już pewni, że musimy zrobić fumigację i że chcemy aby to wykonali ludzie z Drevpolu. Uprzejma rozmowa, bardzo dużo wiedzy, fachowe uwagi. Wszystkie prace przebiegły pomyślnie, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Irmina i Artur (Sochaczew)

Drevpol wykonywał dla mnie impregnację oraz zwalczanie szkodników w drewnie na poddaszu. Uprzejmi pracownicy, profesjonalny sprzęt, porządnie kilka razy nakładali preparat xilix żel. Oceniam pozytywnie.

Bogdan (Mińsk Mazowiecki okolice)

W czasie remontu domu odkryłem że mam w domu korniki zwalczanie których zdecydowałem się powierzyć firmie DREVPOL. Najpierw poprosiłem o analizę aby dowiedzieć się jaka będzie cena za gazowanie korników ewentualnie jak pozbyć się kornika w inny sposób. Po analizie przedstawiono mi 2 sposoby jak wytępić korniki. Wybrałem zwalczanie szkodnika i impregnację drewna przy użyciu środka xilix gel. Technicy z DREVPOL dokładnie zeszlifowali zniszczone drewno i dokładnie wykonali natryski. Kornik w domu został zlikwidowany. Drevpol jest godny polecenia.

Kamil (Łomianki k. Warszawy)

Mamy bardzo duży dom w którym pojawiły się szkodniki drewna. Ustaliliśmy ze potrzeba jest fumigacja. Nie mogliśmy znaleźć nigdzie w internecie cennika fumigacji ani nawet czegoś w rodzaju fumigacja domu cena koszt gazowania itp. W drevpolu zrobiliśmy analizę i wytłumaczono nam jak dużo czynników wpływa na koszt fumigacja ze wycena jest indywidualna a ostatecznie cena za usługę była satysfakcjonująca biorąc pod uwagę że mamy bardzo, bardzo duży dom. Na pochwale zasługuje organizacja pracy i punktualność firmy.

Iwona i Andrzej (Warszawa)

W moim domu Drevpol przeprowadził zwalczanie spuszczela pospolitego którego miałem w belkach i krokwiach. Starannie zabezpieczono meble i sprzęt na poddaszu przed zabiegiem. Użyto środka na korniki xilx gel. Całość wykonana profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Magda (Ostrołęka)

W naszym kilkuletnim domu z bala zuważyliśmy otwory, wysypujący się proszek i zwróciliśmy się do drevpol z zapytaniem jak usunąć korniki z drewna. Po ustaleniu, że korniki w domu, to nie korniki tylko spuszczele i przedstawieniu możliwych scenariuszy, wybraliśmy gazowanie całego domu i impregnację poddasza. Zabieg był kosztowny ale skutecznie zlikwidowano szkodniki w drewnie.

Robert i Kamila (Olsztyn okolice)

Mam bardzo duży i oryginalny dom z bala (z istotnymi elementami z kamienia) w którym zagnieździły się korniki. Szukałem najlepszego sposobu jak pozbyć się korników. W końcu ustaliłem, że będzie to gazownie całego domu. Do wyboru firmy Drevpol przekonały mnie ich imponujące doświadczenie i różnorodne realizacje, w tym szczególnie fumigacja kościołów. Dokładnie wypytałem się o sposób uszczelniania domu oraz przebieg zabiegu i ich "technologia DREVPOL" najbardziej mi odpowiadała spośród tego co zweryfikowałem na rynku. W trakcie uszczelniania technicy żartowali, że mam dom duży jak kościół, ale widać było ogromną wprawę i doświadczenie firmy na każdym etapie prac. Fumigacja domu zakończyła się impregnacją drewna, którą uznałem za potrzebną do zabezpieczenia z uwagi na ilość świeżego drewna i bliskość lasu. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Drevpol i polecam wszystkim właścicielom bardzo dużych domów z bala, którzy oczekują fachowości i staranności w wykonaniu.

Piotr (Łowicz)

Polecam drevpol i polecam xillix gel. Mając poddasze w remoncie przed zabudową odkryłem korniki w domu. Szukałem info jaki jest najlepszy preparat na kornika, a potem gdzie kupić xilix gel i znalazłem stronę drevpol. Podobało mi sie że nie było lania wody na stronie ani w rozmowie jak zadzwoniłem. Konkretna decyzja i drevpol był u mnie na strychu. Przedstawili plan działania precyzyjnie więc zaakceptowałem i zleciłem realizację. Jestem po zabiegu - prace wykonali naprawdę sprawnie i precyzyjnie - więc polecam.

Dominik (Opole)

Zbudowałam duży dom z bala. Dom ma 6 lat i od samego początku coś skrobało w pokoju sypialnym nad łóżkiem. Myślałam że to mysz albo że drewno pracuje ale nagle pojawiło się kilkanaście otworów w różnych miejscach domu, wysypująca się mączka i pojawiły się czarne chrząszcze - okazało się że to szkodniki drewna. Próbowałam jakiś czas na własną rękę przeprowadzić działania preparatami ale szwagier leśnik potwierdził to spuszczel pospolity i że to strata czasu, bo jedyne co pomoże na skuteczne zwalczanie spuszczela to gazowanie domu. Wyszukaliśmy firmę Drevpol, która miała dużo dobrych opinii. Ustalono, że w moim przypadku najlepsza będzie właśnie fumigacja domu z uwagi na grubość bala (50cm) i zabudowę. Wykonanie tej fumigacji było imponująco sprawne. Skończyło się chrupanie i paradowanie chrząszczy w moim domu. Technicy z Drevpol okazali się porządnymi fachowcami.

Ewa (Sanok okolice)

Mamy 4 letni dom w którym w trakcie prac wykończeniowych na piętrze pojawił się robak z czułkami. Sprawdziliśmy w Google i wyglądało to jak spuszczel pospolity. Mąż wszedł na poddasze i okazało się mamy jakieś otwory, coś się sypie i znalazł nawet obrzydliwą larwę. Byliśmy w szoku bo to przecież nowy dom a tu jak się okazało szkodniki drewna. Po przeczytaniu chyba wszystkich możliwych informacji w internecie uznaliśmy że najlepiej jest zrobić fumigację domu. Więc przystąpiliśmy do wyszukania fachowców. Chcieliśmy mieć kogoś komunikatywnego - bo z fachowcami dogadać się łatwo nie jest, co przerabialiśmy przy budowie domu i z doświadczeniem - bo nie chciałam eksperymentów na domu tylko skutecznego i pewnego zabiegu przez ludzi, którzy wiedza co robią. Wybraliśmy ostatecznie Drevpol i jestem bardzo zadowolona.  Polecam wszystkim, bo doświadczenie ogromne i to się widzi jak pracowali, skuteczność i komunikacja super.

Robert i Justyna (Jasło)

Z przerażeniem usłyszałam skrobanie i zauważyłam otwory w belkach i wychodzące robaki (fuj!)z drewna w moim domu. Po analizie firma DREVPOL potwierdziła że to spuszczel pospolity szkodnik drewna oraz że zalecona metoda na zwalczanie szkodników drewna w moim przypadku to fumigacja. W internecie opis fumigacji (gazowanie domu, fosforowodór PH3, gaz trujący, etc.) trochę mnie przeraził ale kilka rozmów i informacji od przedstawiciela Drevpol ostatecznie mnie uspokoiło (trwało to jednak z miesiąc) i utwierdziło że to najlepszy sposób na zwalczanie szkodników drewna. Samego zabiegu nie oglądałam bo wyjechałąm na wakacje (lepiej wypoczywać niż się stresować). Ale ważne że likwidacja szkodników drewna przebiegłą pomyślnie. Jestem spokojna i zadowolona.

Agnieszka (Częstochowa okolice)